null

Pomoc drogowa

na terenie Legnica i okolice
null

Działamy

całą dobę
null

Przewozimy

samochody, maszyny budowlane i krótkie busy
null

Pomożemy odpalić

auto, w którym rozładował się akumulator
null

Wymienimy

uszkodzoną oponę lub ją naprawimy
null

Dowieziemy paliwo

jeżeli Ci go zabrakło

POTRZEBUJESZ POMOCY DROGOWEJ? DOBRZE TRAFIŁEŚ

Nasza firma zapewnia:

null

Holowanie samochodów całych

Holowany pojazd dostarczymy pod każdy adres wskazany przez klienta.

null

Holowanie samochodów powypadkowych

Nieprzyjemne sytuacje drogowe mogą zdarzyć się każdemu kierowcy. Ważne jest to, aby nie tracić zdrowego rozsądku i zadzwonić po pomoc do profesjonalistów.

null

Bezpieczeństwo Twoich pasażerów

Odpowiadamy za zapewnienie dowozu i bezpieczeństwa pasażerom gdyż nasza laweta jest 7-osobowa

Auto holowanie Legnica i okolice

Wyruszając w trasę nie możemy przewidzieć, czy nasz samochód nie ulegnie usterce. Jest to spory kłopot szczególnie, jeśli w okolicy nie mamy nikogo, kto mógłby nam pomóc. Podobnie jest w przypadku, gdy nasze auto zostanie uszkodzone w kolizji. Nieprzyjemne sytuacje drogowe mogą zdarzyć się każdemu kierowcy. Ważne jest to, aby nie tracić zdrowego rozsądku i zadzwonić po pomoc profesjonalistów. Nasza całodobowa pomoc drogowa Legnica i okolice to najlepsza opcja dla tych, którzy cenią sobie pełną fachowość oraz wieloletnie doświadczenie.

Błyskawiczny dojazd do klienta

Auto holowanie samochodów całych Legnica i okolice, to usługa świadczona całodobowo. Oznacza to, że zjawimy się na miejscu zdarzenia tak szybko, jak to tylko możliwe niezależnie od pory dnia lub nocy. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klientów. Odpowiadamy za zapewnienie dowozu i bezpieczeństwa pasażerom. Holowany pojazd dostarczymy pod każdy adres wskazany przez klienta.
W naszej ofercie znajduje się również holowanie samochodów powypadkowych. Posiadamy profesjonalny sprzęt. Jesteśmy przekonani, że wysoki standard naszych usług zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby.

NASZA LAWETA MOŻE PRZEWIEŹĆ:

null

Samochody osobowe

null

Małe mszyny budowlane

null

Krótkie busy

Pomoc drogowa Legnica i okolice
Awaria samochodu zwykle jest ona źródłem ogromnego stresu. W przypadku, gdy auto odmawia posłuszeństwa warto skorzystać z pomocy fachowców. Dzięki temu można uniknąć wielu nieprzyjemnych konsekwencji. Oferujemy całodobowe auto holowanie na terenie Legnica i okolic. Działamy tak szybko, jak to tylko możliwe. Co możemy zagwarantować?

Szybka pomoc o każdej porze dnia i nocy
Pomoc drogowa 24 h Legnica i okolice, to idealna opcja dla tych, którzy mają problem z kontynuowaniem dalszej jazdy. Docieramy do klienta w ciągu kilkunastu minut od dokonania zgłoszenia. Kompletnie nieistotna jest tutaj pora dnia, czy też nocy. W trosce o bezpieczeństwo i komfort naszych klientów działamy całodobowo. Auto pomoc nocą Legnica, to usługa skierowana do osób, które pragną szybko i bezproblemowo rozwiązać problem.

Kompleksowe wsparcie wyspecjalizowanych fachowców
W naszej firmie pracują wyłącznie osoby wyspecjalizowane, które posiadają wiele lat praktyki w holowaniu różnego typu pojazdów. To właśnie dlatego usługi realizowane są sprawnie, a także fachowo. Należy pamiętać, że samodzielne holowanie uszkodzonego auta jest dość niebezpieczne. Wiele osób decyduje się jednak na to, a tym samym tworzy zagrożenie na drodze. Może zdarzyć się tak, że usterka jest na tyle poważna, że holowanie samochodu na linie jest po prostu nierozsądnym posunięciem.
Nasi fachowcy nie tylko zabezpieczą pojazd za pomocą nowoczesnego sprzętu, ale równie dostarczy go pod wskazany przez klienta adres.

Dogodne warunki współpracy
Jesteśmy przekonani, że proponowane przez nas ceny zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby. Dążymy do tego, aby cennik był korzystny dla obu stron. Każdy przypadek rozpatrujemy w sposób indywidualny i elastycznie dopasowujemy naszą ofertę do rzeczywistych potrzeb klienta. Wyróżnia nas nie tylko profesjonalizm, ale również uczciwość i rzetelność. Wszystko to sprawia, że udało nam się zdobyć rzeszę stałych klientów.